First Sale10Whole Building 5,000,000Residential Building | High ROI | FreeholdAl Naimiya, Al Nuaimiya, Ajman 7+ 7+ 3,600 sqft 1,388 AED/sqft
19Whole Building 5,000,0003 Villa for Sale in Nuaimiya 2,AjmanAl Nuaimiya, Ajman studio 7+ 11,600 sqft 431 AED/sqft
13Whole Building 5,000,0003 Villa for Sale in Nuaimiya 2,AjmanAl Nuaimiya, Ajman studio 7+ 11,600 sqft 431 AED/sqft