New23Land 4,200,000Farmhouse For Sale In Manama Private Pool/GardenAl Jurf 3, Al Jurf, Ajman Downtown, Ajman 6 4 43,000 sqft 97 AED/sqft
New18Land 4,200,000*LUXURY FARMHOUSE 5BHK FOR SALE FOR INVESTORS*Al Jurf 3, Al Jurf, Ajman Downtown, Ajman 6 6 43,000 sqft 97 AED/sqft