SuperAgent15Apartment 1,600,000Top Floor | High Return Area | Investment DealCape Hayat, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah 1 2 979 sqft 1,634 AED/sqft
6Whole Building 8,000,000Whole Building - High ROI - Fully TenantedDahan, Ras Al Khaimah 1 2 6,452 sqft 1,239 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale12Townhouse 3,969,000Investor Offer | Ultra Modern HomesAila Homes, Al Hamra Village, Ras Al Khaimah 3 4 2,721 sqft 1,458 AED/sqft
SuperAgent16Apartment 1,700,000Ready 2026 | High Floor | Investment OpportunityCape Hayat, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah 1 1 963 sqft 1,765 AED/sqft
22Apartment 1,500,0003 BR + MAIDS | JULPHAR TOWERS | PANORAMIC VIEWSJulphar Residential Tower, Julphar Towers, Al Nakheel, Ras Al Khaimah 3 2 2,263 sqft 662 AED/sqft
First Sale30Apartment 19,300,000Ultra Modern | Prime Location | Full Sea ViewWaldorf Astoria Residences, Al Hamra Village, Ras Al Khaimah 3 4 4,136 sqft 4,666 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale12Apartment 6,998,337Marjan World + Sea View | Your Dream LifestyleLa Mazzoni, Al Marjan Island, Ras Al Khaimah 3 3 2,672 sqft 2,619 AED/sqft
10Apartment 806,820Studio Apartment | Luxury Living | Great InvestmenEdge, Raha Island, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah studio 1 381 sqft 2,117 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale16Apartment 2,411,000Spacious 2BR | Sea View | Investment DealSkai, Raha Island, Mina Al Arab, Ras Al Khaimah 2 3 1,219 sqft 1,977 AED/sqft
SuperAgent20Apartment 1,299,999Unique 1BR | Spacious Layout | High ROIPremiumYakout, Bab Al Bahar, Al Marjan Island, Ras Al Khaimah 1 2 1,389 sqft 935 AED/sqft