5Land 1,350,000INDUSTRIAL LAND FOR SALE – AL QASIMIA, SHARJAHAl Qasimiah City, Sharjah 8,073 sqft 167 AED/sqft
5Land 1,350,000Industrial Investment Deal Al Qasimia, SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 8,075 sqft 167 AED/sqft
SuperAgent4Land 1,400,000Freehold Industrial Land in Al QasimiaAl Qasimiah City, Sharjah 8,700 sqft 160 AED/sqft
7Land 1,421,000INDUSTRIAL PLOT - PRIME LOCATION - 119 AED/SQ.FTAl Qasimiah City, Sharjah 11,942 sqft 118 AED/sqft
SuperAgent8Land 1,937,600Best Price Industrial Land for Warehouse and AccomAl Qasimiah City, Sharjah 19,376 sqft 100 AED/sqft
SuperAgent13Land 1,368,500Golden Opportunity for Logistics and Storage BusinAl Qasimiah City, Sharjah 11,900 sqft 115 AED/sqft
SuperAgent9Land 2,070,000Investor Deal Below Market Price Industrial Plot |Al Qasimiah City, Sharjah 18,000 sqft 115 AED/sqft
SuperAgent9Land 1,415,000Zero Percent Down Payment with Easy Installments |Al Qasimiah City, Sharjah 8,137 sqft 173 AED/sqft
3Land 1,285,000Land for sale in Al Qasimiya, 4 installmentsAl Qasimiah City, Sharjah 11,949 sqft 107 AED/sqft
SuperAgent12Land 2,499,390Build Your Warehouse or Factory Phase3 Hatta Road|Al Qasimiah City, Sharjah 18,514 sqft 135 AED/sqft
SuperAgent13Land 2,641,624Investor Deal Industrial Plot on Hatta Road Phase2Al Qasimiah City, Sharjah 18,346 sqft 143 AED/sqft
4Land 2,599,000Spacious Plot for Sale | Al Qasimia Phase 2 |Al Qasimiah City, Sharjah 19,203 sqft 135 AED/sqft
7Land 1,374,020Prime Freehold Commercial Plot || Al QasimiaFeaturedAl Qasimiah City, Sharjah 11,948 sqft 115 AED/sqft
10Land 1,240,000Land for Sale in Al Qasimia Industrial – SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 11,960 sqft 103 AED/sqft
12Land 1,500,000Prime Industrial Land in Al Qasimiah CityAl Qasimiah City, Sharjah 12,000 sqft 125 AED/sqft
7Land 1,455,000Industrial Plot | Flexible Payment Plan | No CommAl Qasimiah City, Sharjah 8,380 sqft 173 AED/sqft
4Land 909,500Two plot lands Industrial sale Al Qasimia City 1Al Qasimiah City, Sharjah 6,063 sqft 150 AED/sqft
5Land 1,450,000Commercial Plot Qasimia Gate FreeholdAl Qasimiah City, Sharjah 8,072 sqft 179 AED/sqft
7Land 2,860,000Land for Sale in Al Qasimia City -Al Qasimia GateAl Qasimiah City, Sharjah 16,000 sqft 178 AED/sqft
SuperAgent3Land 1,350,000Freehold industrial and commercial land in Al QasiAl Qasimiah City, Sharjah 8,000 sqft 168 AED/sqft
3Land 1,654,350Industrial Plots Zero Down Payment 24 Months PlanAl Qasimiah City, Sharjah 8,000 sqft 206 AED/sqft
5Land 1,371,0002 Years Payment Plan | Freehold | Mix Use PlotsAl Qasimiah City, Sharjah 8,070 sqft 169 AED/sqft
10Land 1,614,000Freehold Industrial & Commercial Plots in SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 11,129 sqft 145 AED/sqft
SuperAgent10Land 1,614,000Prime 2 BR Commercial Land for Sale in Al QasimiaAl Qasimiah City, Sharjah 11,129 sqft 145 AED/sqft