SuperAgentFirst Sale7Land 1,370,000Industrial Plot for Sale Starting Size 8,000 sqftAl Qasimia, Sharjah 8,073 sqft 169 AED/sqft
SuperAgent6Land 1,500,000Industrial Plots in Sharjah at Competitive PricsAl Manakh, Al Qasimia, Sharjah 8,100 sqft 185 AED/sqft