7Land 3,400,555Prime Opportunity for Sale ResidentialinAl RaqiAl Riqaibah, Al Suyoh, Sharjah 22,662 sqft 150 AED/sqft
16Villa 5,000,000Corner Independent Villa for Sale in Al SuyohAl Suyoh 7, Al Suyoh, Sharjah 7 7 5,327 sqft 938 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale27Villa 3,995,000Luxurious Living| Spacious Villa| Private PoolAl Riqaibah, Al Suyoh, Sharjah 4 5 5,000 sqft 799 AED/sqft
SuperAgent10Villa 2,950,0004BR + Maid Villa|Gated Lagoon Community|OffplanSukoon by Sanzen, Al Tay East, Al Suyoh, Sharjah 4 4 2,450 sqft 1,204 AED/sqft
23Villa 3,500,000Premium Real Estate Investment Opportunity - 10...Al Tay East, Al Suyoh, Sharjah 5 6 5,480 sqft 638 AED/sqft
4Land 450,000Pay down payment?FREE HOLD Arab nationalitiesAl Tay West, Al Suyoh, Sharjah 2,900 sqft 155 AED/sqft
23Villa 2,900,000Villa Stand Alone in sharjah with good payment planPremiumAl Suyoh 1, Al Suyoh, Sharjah 3 5 4,000 sqft 725 AED/sqft