29Apartment 615,000Grand Home | Close to ZAD District | ResaleThe Boulevard 1, Aljada, Sharjah 1 2 755 sqft 814 AED/sqft
29Apartment 1,635,000Elite Living | Prime Hotspot | ResaleThe Boulevard 1, Aljada, Sharjah 1 2 762 sqft 2,145 AED/sqft
25Apartment 640,000Modern Space | Vibrant Energy | ResaleThe Boulevard 1, Aljada, Sharjah 1 2 760 sqft 842 AED/sqft
25Apartment 600,000Ready to Move | Waterfront Elegance | Resale DealSama Residences, Maryam Island, Al Khan, Sharjah 1 2 705 sqft 851 AED/sqft
SuperAgent8Apartment 384,500PRIMIUM WATERFRONT INVESTMENT I HIGH ROI I READYBluebay Walk, Ajmal Makan City, Sharjah Waterfront City, Sharjah studio 1 505 sqft 761 AED/sqft
First Sale11Apartment 2,711,8003BR Spacious | FREEHOLD | Lifestyle DestinationThe Gate 5, Aljada, Sharjah 3 4 2,408 sqft 1,126 AED/sqft
First Sale11Apartment 1,674,400High ROI | 5% Down Payment | LuxuriesThe Gate 5, Aljada, Sharjah 2 3 1,421 sqft 1,178 AED/sqft
SuperAgent8Apartment 1,700,000Best Resale 3BR + Maid|Partial Sea View|Ready soonRehan Residences, Maryam Island, Al Khan, Sharjah 3 3 1,357 sqft 1,252 AED/sqft
SuperAgent12Land 2,050,000Buy G+3 Building Plot All Bldg Approval Near VISSPremiumTilal City A, Tilal City, Sharjah 5,400 sqft 379 AED/sqft
SuperAgent12Land 1,280,000Sekka Corner Villa Plot|G+1+50%|Near PARK,MOSQUE.PremiumTilal City D, Tilal City, Sharjah 4,600 sqft 278 AED/sqft
17Apartment 744,600Save 200K At Al Mamsha Sharjah | Own Ur 1BR Now!Souks Retail, Al Mamsha, Muwaileh, Sharjah 1 2 644 sqft 1,156 AED/sqft
18Townhouse 2,990,000Exclusive Resales 3 bedroom Th Corner unit Th |Altay Hills, Al Suyoh, Sharjah 3 4 3,014 sqft 992 AED/sqft
SuperAgent5Land 4,990,000Prime Mixed-Use Plot | Morooj, Tilal CityFeaturedTilal City, Sharjah 8,072 sqft 618 AED/sqft
12Land 400,555For sale: a prime residential plot located in theAl Sehma, Al Rowdat Suburb, Sharjah 2,450 sqft 163 AED/sqft
SuperAgent2Land 3,407,000| Corner Plot | Res & Comm | High ROI SiteAl Arqoub, Sharjah Industrial Area, Sharjah 8,539 sqft 398 AED/sqft
SuperAgent20Villa 6,300,000Genuine resale | Private Pool | Ready to Move inRobinia, Masaar, Tilal City, Sharjah 5 7+ 6,500 sqft 969 AED/sqft
11Apartment 1,250,000Ready to Move || Spacious LayoutNasaq, Aljada, Sharjah 2 3 1,255 sqft 996 AED/sqft
9Apartment 650,000Luxury Resale Apartment in Aljada SharjahThe Boulevard 1, Aljada, Sharjah 1 2 524 sqft 1,240 AED/sqft
30Apartment 1,015,000Resale Opportunity | Urban Elite | AljadaSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 3 4 1,989 sqft 510 AED/sqft
30Apartment 539,000Contemporary Home | Family Zone | ResaleSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 3 4 1,978 sqft 272 AED/sqft
30Apartment 1,515,000City Living | Modern Essentials | ResaleSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 3 4 1,987 sqft 762 AED/sqft
30Apartment 870,000Premium Residence | Near ZAD | ResaleSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 2 3 1,040 sqft 836 AED/sqft
30Apartment 850,000Secure Area | Stylish Residence | ResaleSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 2 3 1,035 sqft 821 AED/sqft
30Apartment 810,000Upscale Living | ZAD Community | ResaleSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 2 3 1,030 sqft 786 AED/sqft
30Townhouse 4,730,000Family Elite | Private Community | ResaleSarab 2, Aljada, Sharjah 4 5 3,518 sqft 1,344 AED/sqft