New10Whole Building 6,700,000Brand New Commercial Residential BuildingAl Darari, Mughaidir, Sharjah 7+ 7+ 7,061 sqft 948 AED/sqft
New10Whole Building 6,700,000Prime Investment Building with Shops & ApartmentsAl Darari, Mughaidir, Sharjah 7+ 7+ 7,061 sqft 948 AED/sqft