9Land 2,930,000Free hold Industrial plots in SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 19,375 sqft 151 AED/sqft
SuperAgent12Land 1,790,000Al Qasimia Gate – Sharjah | Prime Corner PlotAl Qasimiah City, Sharjah 9,656 sqft 185 AED/sqft
SuperAgent12Land 1,280,000Labor Accommodation | Warehouses | FreeholdAl Qasimiah City, Sharjah 8,030 sqft 159 AED/sqft
7Land 1,075,000Industrial Land Al Qasimia 3—Plot on Main roadFeaturedAl Qasimiah City, Sharjah 11,948 sqft 89 AED/sqft
5Land 850,000For sale lands in Al Qasimia Industrial CityAl Qasimiah City, Sharjah 12,000 sqft 70 AED/sqft
6Warehouse 1,050,000Industrial land-sale-Qasimia City-All nationalityAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 11,980 sqft 87 AED/sqft
SuperAgent6Warehouse 990,000warehouse Land-sale-Qasimia City-all NationalityAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 11,600 sqft 85 AED/sqft
SuperAgent6Warehouse 820,000Land for sale in- Qasimia City-all nationalitiesAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 11,980 sqft 68 AED/sqft