SuperAgent18Apartment 740,000Handed Over | High Floor | Fully EquippedSokoon, Naseej District, Aljada, Sharjah 1 2 680 sqft 1,088 AED/sqft
SuperAgent12Apartment 600,000Ready for Handover | Great Deal | Easy AccessAl Mamsha, Muwaileh, Sharjah 1 1 660 sqft 909 AED/sqft
SuperAgent10Apartment 1,000,000Corner Apartment | Amazing View | Freehold for allTiraz, Naseej District, Aljada, Sharjah 1 2 831 sqft 1,203 AED/sqft
SuperAgent16Apartment 900,0001 Bedroom | Community View | AED 1MSokoon 5, Naseej District, Aljada, Sharjah 1 2 684 sqft 1,315 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale10Apartment 850,000Spacious | Negotiable | With Payment PlanAl Mamsha, Muwaileh, Sharjah 1 2 533 sqft 1,594 AED/sqft
SuperAgent6Land 745,000Prime Corner Plot | Direct Park View | FreeholdRawdat Al Sidr, Al Rowdat Suburb, Sharjah 3,778 sqft 197 AED/sqft
SuperAgent10Apartment 685,0001BR | Fully Furnished | Semi Closed KitchenAl Mamsha, Muwaileh, Sharjah 1 2 678 sqft 1,010 AED/sqft
30Villa 1,770,000Masaar Living | Spacious Villa | ResaleRobinia, Masaar, Tilal City, Sharjah 3 4 2,518 sqft 702 AED/sqft
30Villa 1,755,000Gated Villa | Family Friendly | ResaleRobinia, Masaar, Tilal City, Sharjah 3 4 2,515 sqft 697 AED/sqft
30Villa 1,725,000Forest View | Tranquil Villa | ResaleRobinia, Masaar, Tilal City, Sharjah 3 4 2,510 sqft 687 AED/sqft
30Villa 1,715,000Premium Villa | Near Bike Tracks | ResaleRobinia, Masaar, Tilal City, Sharjah 3 4 2,507 sqft 684 AED/sqft
12Apartment 1,000,000Smart Investment | Urban Luxury HomeRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 3 4 1,976 sqft 506 AED/sqft
12Apartment 1,100,000High-Demand Area | Luxury LivingRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 3 4 1,973 sqft 557 AED/sqft
12Apartment 1,880,000High ROI | Smart Investment | Prime AreaRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 2 3 1,032 sqft 1,821 AED/sqft
12Apartment 800,000Spacious Living | Luxury Apartment | AljadaRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 2 3 1,028 sqft 778 AED/sqft
10Apartment 760,000Affordable Luxury | Prime Location ApartmentRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 2 3 1,025 sqft 741 AED/sqft
10Apartment 1,000,000Exclusive Apartment | High ROI OpportunityRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 1 2 761 sqft 1,314 AED/sqft
10Apartment 600,000Prime Apartment | High ROI | Best ValueRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 1 2 757 sqft 792 AED/sqft
10Apartment 580,000Stylish Living | Luxury Apartment | AljadaRove Home Aljada, Aljada, Sharjah 1 2 753 sqft 770 AED/sqft