SuperAgent10Warehouse 12,000,000GREAT LOCATION | LOGISTICS | VACANTJebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 40,000 sqft 300 AED/sqft
10Warehouse 9,000,000Warehouse for Sale | JAFZA North | Ready to MoveFreezone North, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 2 54,487 sqft 165 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale18Warehouse 13,850,000Jebel Ali North | Warehouse cum office |1,500 KWFreezone North, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 38,856 sqft 356 AED/sqft
3Land 8,500,000FREEHOLD Industrial / Commercial Plot For SaleJebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 16,889 sqft 503 AED/sqft
SuperAgent14Warehouse 10,000,000Standalone Warehouse | High Power | Prime LocationFreezone North, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 2 63,000 sqft 158 AED/sqft
SuperAgent21Warehouse 40,000,000Grade A Industrial Factory | 98,282 Sq. Ft. BUAPremiumJebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 98,000 sqft 408 AED/sqft
SuperAgent10Warehouse 6,000,000Warehouse | Prime Investment OpportunityFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 25,000 sqft 240 AED/sqft
SuperAgent11Labor Camp 57,000,000Designed Freehold Labor Camp | Main Road AccessJebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 80,700 sqft 706 AED/sqft
SuperAgent10Warehouse 40,000,000Industrial Shed | 150,000 sqft | 4 x5 Ton CranesPremiumFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 176,546 sqft 226 AED/sqft
SuperAgent22Labor Camp 64,000,000B + G + 4F | Vacant | 148 Rooms | Best DealFeaturedJebel Ali Port, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 7+ 21,667 sqft 2,953 AED/sqft
15Warehouse 11,000,000Warehouse for Sale in JAFZA | Prime LocationJebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 4 48,088 sqft 228 AED/sqft
SuperAgent29Warehouse 19,000,00094k Plot | High Power | 7-9 Mtrs HeightFreezone North, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 54,907 sqft 346 AED/sqft
SuperAgent23Warehouse 13,850,00053k Plot | Standalone | 80% Constructed | End UserFreezone North, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 38,855 sqft 356 AED/sqft
Verified5Whole Building 35,000,000Prime Jebel Ali Workforce Hub | High ROI DealFeaturedJebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 7+ 10,988 sqft 3,185 AED/sqft
SuperAgent20Warehouse 30,000,000JAFZA South | Standalone | Logistics ApprovedFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 1 166,184 sqft 180 AED/sqft
3Land 103,000,000Combine Plot | Prime Location | Commercial LandJebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 42,538 sqft 2,421 AED/sqft
SuperAgent30Labor Camp 50,998,900High Capacity Labour Camp For SaleJebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 73,704 sqft 691 AED/sqft
SuperAgent9Warehouse 15,000,000BRAND NEW WAREHOUSE | 320KW | LOADING BAYSFreezone North, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 31,000 sqft 483 AED/sqft
SuperAgent20Warehouse 35,000,0004.5 Mega Watts | Industrial | LogisticsFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 166,184 sqft 210 AED/sqft
SuperAgent10Land 11,111,784Labor Camp Plot | G plus 4Jebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 11,111 sqft 1,000 AED/sqft
SuperAgent10Land 10,572,400Labor Camp | G plus 4Jebel Ali Industrial 1, Jebel Ali Industrial, Jebel Ali, Dubai 10,573 sqft 999 AED/sqft
SuperAgent9Warehouse 20,000,000Logistics Warehouse | JAFZA | 8% ROI | NegotiableFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 59,680 sqft 335 AED/sqft
10Warehouse 20,000,000Warehouse | JAFZA South | Vacant on TransferFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 3 68,814 sqft 290 AED/sqft
SuperAgent11Warehouse 19,000,000Industrial Use | Spacious | Prime LocationFreezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 93,367 sqft 203 AED/sqft
SuperAgent12Warehouse 35,000,000UPCOMING NEW WAREHOUSE I COMPLETION Q1 2026Freezone South, Jebel Ali Freezone, Jebel Ali, Dubai 76,500 sqft 457 AED/sqft