SuperAgent11Villa 4,900,000Massive 4BR Stand-Alone|Best Deal|Resale| FreeholdPhase 1, Masaar 3, Al Rowdat Suburb, Sharjah 4 4 4,900 sqft 1,000 AED/sqft
First Sale10Apartment 1,129,999New Launch-Fully Furnished-Cash Deal-Sea View UnitAl Ghaf Tower, Al Khan, Sharjah 3 4 1,725 sqft 655 AED/sqft
2Land 1,700,000Residential Plot for Sale in Al Tai EastAl Tay East, Al Suyoh, Sharjah 11,302 sqft 150 AED/sqft
SuperAgent17Townhouse 2,470,000Big Layout | Middle Townhouse | Mortgage | ResaleRobinia, Masaar, Tilal City, Sharjah 3 4 2,591 sqft 953 AED/sqft
SuperAgent15Townhouse 3,200,0004BR Corner Townhouse | Majlis | Privacy | ResaleMasaar Azalea, Masaar, Tilal City, Sharjah 4 4 3,156 sqft 1,013 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale30Apartment 2,491,950High Rise Waterfront | Prime Urban ZoneMarsa Al Arab Tower, Al Khan, Sharjah 3 5 3,322 sqft 750 AED/sqft
SuperAgent14Apartment 1,450,000Walkable Island | Waterfront | Family LivingNaseem Residence, Maryam Island, Al Khan, Sharjah 2 3 1,430 sqft 1,013 AED/sqft
SuperAgent20Apartment 1,200,000Invest in Waterfront Location |Limited SupplySapphire Beach Residence, Maryam Island, Al Khan, Sharjah 2 2 973 sqft 1,233 AED/sqft
SuperAgent13Apartment 1,750,000Stunning Waterfront View | Daily Family LifeCitrine Residence, Maryam Island, Al Khan, Sharjah 2 3 1,130 sqft 1,548 AED/sqft
30Villa 2,400,000Sarab Living | Premium Location | ResaleSarab 2, Aljada, Sharjah 5 6 5,299 sqft 452 AED/sqft
30Villa 1,890,000Elegant Sarab Living | Prime Resale DealSarab 2, Aljada, Sharjah 3 4 2,615 sqft 722 AED/sqft
SuperAgent7Apartment 940,000Mid Floor | Private Beach Access | Resale| Q3 2026Anbar Residences, Maryam Island, Al Khan, Sharjah 1 1 777 sqft 1,209 AED/sqft
SuperAgent30Villa 4,950,000Ready To Move 4BR villa For ReSale in Massar......Masaar, Tilal City, Sharjah 5 7 5,713 sqft 866 AED/sqft
SuperAgent12Townhouse 2,550,000Modern Townhouse | Garden Space | Resale OffPlanAl Tay Hills, Al Tay West, Al Suyoh, Sharjah 3 4 3,058 sqft 833 AED/sqft
SuperAgent30Apartment 560,000Ready | Waterfront | Beach AccessBluebay Walk, Ajmal Makan City, Sharjah Waterfront City, Sharjah studio 1 427 sqft 1,311 AED/sqft
SuperAgent10Land 3,499,999Premium Freehold Residential Land in Al Zahia ShjAl Zahia 4, Al Zahia, Muwaileh Commercial, Sharjah 5,650 sqft 619 AED/sqft
SuperAgent10Land 1,899,999Best Price in Zone A for G+3 buildingTilal City A, Tilal City, Sharjah 4,952 sqft 383 AED/sqft
SuperAgent10Land 1,249,999Best Plot Price in zone C everTilal City C, Tilal City, Sharjah 4,500 sqft 277 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale15Apartment 2,870,000Masaar – Where Families Thrive in SerenityMasaar Azalea, Masaar, Tilal City, Sharjah 3 4 2,348 sqft 1,222 AED/sqft
SuperAgent17Villa 8,200,0006BR G+2 Lift | 9235sq.ft | Resale 50% | Below OPSequoia, Masaar, Tilal City, Sharjah 6 7+ 9,235 sqft 887 AED/sqft
SuperAgent10Apartment 435,000DISTREE DEAL | READY TO MOVE | HIGH ROIPremiumMesk Residences, Maryam Island, Al Khan, Sharjah studio 1 339 sqft 1,283 AED/sqft
30Townhouse 3,810,000Solar Villa | Prime Spot | Resale NowSharjah Sustainable City, Sharjah 4 5 3,705 sqft 1,028 AED/sqft
30Townhouse 1,450,000Green Life | Modern Feel | ResaleSharjah Sustainable City, Sharjah 4 5 3,703 sqft 391 AED/sqft
30Townhouse 990,000Luxury Green Villa | Smart ResaleSharjah Sustainable City, Sharjah 3 4 2,314 sqft 427 AED/sqft
30Townhouse 1,600,000Green Home | Eco Vibes | Quick ResaleSharjah Sustainable City, Sharjah 3 4 2,310 sqft 692 AED/sqft