7Land 1,455,000Industrial Plot | Flexible Payment Plan | No CommAl Qasimiah City, Sharjah 8,380 sqft 173 AED/sqft
4Land 909,500Two plot lands Industrial sale Al Qasimia City 1Al Qasimiah City, Sharjah 6,063 sqft 150 AED/sqft
5Land 1,450,000Commercial Plot Qasimia Gate FreeholdAl Qasimiah City, Sharjah 8,072 sqft 179 AED/sqft
7Land 2,860,000Land for Sale in Al Qasimia City -Al Qasimia GateAl Qasimiah City, Sharjah 16,000 sqft 178 AED/sqft
SuperAgent3Land 1,350,000Freehold industrial and commercial land in Al QasiAl Qasimiah City, Sharjah 8,000 sqft 168 AED/sqft
3Land 1,654,350Industrial Plots Zero Down Payment 24 Months PlanAl Qasimiah City, Sharjah 8,000 sqft 206 AED/sqft
5Land 1,371,0002 Years Payment Plan | Freehold | Mix Use PlotsAl Qasimiah City, Sharjah 8,070 sqft 169 AED/sqft
10Land 1,614,000Freehold Industrial & Commercial Plots in SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 11,129 sqft 145 AED/sqft
SuperAgent7Land 1,218,186Phase 4 | payment plan | 102 per sq. ftAl Qasimiah City, Sharjah 11,943 sqft 102 AED/sqft
4Land 3,900,000Commercial / Industrial Plot 11,086 Sqft| SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 11,086 sqft 351 AED/sqft
5Land 8,140,000Commercial / Industrial Plot 23745 Sqft | SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 23,745 sqft 342 AED/sqft
5Land 2,675,000Industrial Plot 13,694 Sqft | Saja ProjectAl Qasimiah City, Sharjah 13,694 sqft 195 AED/sqft
2Land 3,176,515Prime plot of land! Industrial/commercial corner lAl Qasimiah City, Sharjah 21,907 sqft 145 AED/sqft
9Land 2,390,000Buy Freehold Industrial Land buy knowAl Qasimiah City, Sharjah 13,293 sqft 179 AED/sqft
7Land 1,590,000Buy Freehold Multi Use Industrial LandAl Qasimiah City, Sharjah 810 sqft 1,962 AED/sqft
7Land 2,860,000Buy Industrial Land Near Dubai HattaAl Qasimiah City, Sharjah 15,909 sqft 179 AED/sqft
7Land 1,950,000Buy Industrial Land for Offices and ShowroomsAl Qasimiah City, Sharjah 10,462 sqft 186 AED/sqft
6Land 1,350,000Buy Industrial Land in a Prime Sharjah LocationAl Qasimiah City, Sharjah 8,072 sqft 167 AED/sqft
7Land 1,725,000Buy Industrial Land in a Prime Sharjah LocationAl Qasimiah City, Sharjah 10,171 sqft 169 AED/sqft
SuperAgent2Land 2,100,000Corner Land–Industrial & Warehouses-Qasimi CityAl Qasimiah City, Sharjah 18,800 sqft 111 AED/sqft
SuperAgent7Land 2,860,000Own Industrial & Commercial Land in SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 16,000 sqft 178 AED/sqft
SuperAgent7Land 1,705,000Own Your Land in Sharjah with Easy Payment OptionsAl Qasimiah City, Sharjah 10,171 sqft 167 AED/sqft
9Land 1,433,760Corner Industrial Land for Sale Al Qasimia AED 120Al Qasimiah City, Sharjah 11,948 sqft 120 AED/sqft