SuperAgent7Land 1,416,000Industrial Land | Al Qasmiah City | Prime LocationAl Qasimiah City, Sharjah 12,000 sqft 118 AED/sqft
SuperAgent7Land 2,282,000Industrial Land | Al Qasmiah City | Prime LocationAl Qasimiah City, Sharjah 19,335 sqft 118 AED/sqft
6Land 2,564,800140 AED / sq. ft. | Corner Plot | Great investmentAl Qasimiah City, Sharjah 18,320 sqft 140 AED/sqft
6Land 2,980,000Prime Land for Sale in Al Qasimiah CityAl Qasimiah City, Sharjah 16,564 sqft 179 AED/sqft
9Land 2,930,000Free hold Industrial plots in SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 19,375 sqft 151 AED/sqft
SuperAgent12Land 1,790,000Al Qasimia Gate – Sharjah | Prime Corner PlotAl Qasimiah City, Sharjah 9,656 sqft 185 AED/sqft
SuperAgent12Land 1,280,000Labor Accommodation | Warehouses | FreeholdAl Qasimiah City, Sharjah 8,030 sqft 159 AED/sqft
7Land 1,075,000Industrial Land Al Qasimia 3—Plot on Main roadFeaturedAl Qasimiah City, Sharjah 11,948 sqft 89 AED/sqft
5Land 850,000For sale lands in Al Qasimia Industrial CityAl Qasimiah City, Sharjah 12,000 sqft 70 AED/sqft