SuperAgent11Land 5,100,000Corner Industrial Land in Al-Sajaa with InstallmenAl Sajaa Industrial, Al Sajaa, Sharjah 23,530 sqft 216 AED/sqft
SuperAgent9Land 1,790,000Industrial Land in Al-Sajja with Easy InstallmentsAl Sajaa Industrial, Al Sajaa, Sharjah 8,718 sqft 205 AED/sqft
SuperAgent7Land 1,790,000Industrial Land for Sale in Al Sajaa – SharjahAl Sajaa Industrial, Al Sajaa, Sharjah 8,718 sqft 205 AED/sqft
4Land 3,900,000Commercial / Industrial Plot 11,086 Sqft| SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 11,086 sqft 351 AED/sqft
6Land 4,840,000Own a Commercial / Industrial Plot 16,145 SqftAl Sajaa S, Al Sajaa, Sharjah 16,145 sqft 299 AED/sqft
5Land 8,140,000Commercial / Industrial Plot 23745 Sqft | SharjahAl Qasimiah City, Sharjah 23,745 sqft 342 AED/sqft
4Land 1,750,000Industrial Plot 10,584 Sqft | Saja ProjectAl Sajaa Industrial, Al Sajaa, Sharjah 10,584 sqft 165 AED/sqft
4Land 3,164,000Industrial Plot 16,200 Sqft | Saja ProjectAl Sajaa S, Al Sajaa, Sharjah 16,200 sqft 195 AED/sqft
5Land 2,675,000Industrial Plot 13,694 Sqft | Saja ProjectAl Qasimiah City, Sharjah 13,694 sqft 195 AED/sqft
SuperAgent6Land 4,187,500Lease Hold For Non Arabs 99Y | 115 AED per sqftAl Arqoub, Sharjah Industrial Area, Sharjah 36,412 sqft 115 AED/sqft
2Land 3,176,515Prime plot of land! Industrial/commercial corner lAl Qasimiah City, Sharjah 21,907 sqft 145 AED/sqft
9Land 2,390,000Buy Freehold Industrial Land buy knowAl Qasimiah City, Sharjah 13,293 sqft 179 AED/sqft
7Land 1,590,000Buy Freehold Multi Use Industrial LandAl Qasimiah City, Sharjah 810 sqft 1,962 AED/sqft
7Land 2,860,000Buy Industrial Land Near Dubai HattaAl Qasimiah City, Sharjah 15,909 sqft 179 AED/sqft
7Land 1,950,000Buy Industrial Land for Offices and ShowroomsAl Qasimiah City, Sharjah 10,462 sqft 186 AED/sqft
6Land 1,350,000Buy Industrial Land in a Prime Sharjah LocationAl Qasimiah City, Sharjah 8,072 sqft 167 AED/sqft
7Land 1,725,000Buy Industrial Land in a Prime Sharjah LocationAl Qasimiah City, Sharjah 10,171 sqft 169 AED/sqft
SuperAgent6Warehouse 12,500,000For sale in Al Sina'iya 4, Sharjah: warehousesIndustrial Area 4, Sharjah Industrial Area, Sharjah 1 25,000 sqft 500 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale2Warehouse 1,199,000Land for sale–Industrial/Warehouses-AlQasimi CityAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 11,800 sqft 101 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale2Factory 1,999,000Land for sale–Industrial / Warehouses-Qasimi CityAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 19,400 sqft 103 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale2Labor Camp 1,999,000Land for sale–Industrial & Warehouses-Qasimi CityAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 19,400 sqft 103 AED/sqft
SuperAgentFirst Sale2Warehouse 1,990,000Corner Land–Industrial & Warehouses-Qasimi CityAl Qasimiah City, Sharjah 7+ 18,800 sqft 105 AED/sqft
16Labor Camp 16,000,000Workers Accommodation for Sale – Al Sajaa SharjahAl Sajaa Industrial, Al Sajaa, Sharjah 7+ 33,400 sqft 479 AED/sqft