1Land 539,239For sale: Corner residential land – SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 3,253 sqft 165 AED/sqft
2Land 1,371,507For sale: Residential land – Al Blida 1 | SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 10,011 sqft 137 AED/sqft
2Land 475,000For sale: Residential land – Al Blida 1 | SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,907 sqft 163 AED/sqft
2Land 455,000For sale: Residential land – Al Blida 1 | SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,907 sqft 156 AED/sqft
1Land 375,060For sale: Residential land – Al Blida 3 | SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,604 sqft 144 AED/sqft
1Land 425,000For sale: Residential land – Al Blida 2 | SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,422 sqft 175 AED/sqft
1Land 410,000For sale: 2 residential plots – Al Blida 1 | SharjAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,907 sqft 141 AED/sqft
2Land 530,000For sale: Residential land – Muzairah B | SharjahMezairah, Al Rahmaniya, Sharjah 2,800 sqft 189 AED/sqft
1Land 404,160For sale: Residential land – Al Blida 2 | SharjahAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,526 sqft 160 AED/sqft
2Land 629,000For Sale – Land in Muzairah A Area 3,700 sq. ft.Mezairah, Al Rahmaniya, Sharjah 3,700 sqft 170 AED/sqft
3Land 467,000For Sale – Land in Muzairah A Area 2,800 sq. ft.Mezairah, Al Rahmaniya, Sharjah 2,800 sqft 166 AED/sqft
3Land 1,385,000For Sale – Residential Land in Tilal Area 4,327 sqTilal City, Sharjah 4,327 sqft 320 AED/sqft
2Land 1,627,000For Sale – Residential Land in Tilal Area 4,650 sTilal City, Sharjah 4,650 sqft 349 AED/sqft
SuperAgent12Land 1,350,000Residential Plot | G+1 in Tilal Zone C | FreeholdTilal City C, Tilal City, Sharjah 4,133 sqft 326 AED/sqft
15Land 400,000Residential Plot in Al Matraq Near Mosque & ParkAl Metraq, Al Rahmaniya, Sharjah 2,830 sqft 141 AED/sqft
9Land 375,000Best Price Plot in Al Sahma SharjahAl Sehma, Al Rowdat Suburb, Sharjah 2,535 sqft 147 AED/sqft
11Land 365,000Plot in Al Blayda 3 – Best Price & PlanAl Belidah, Al Bataeh, Sharjah 2,544 sqft 143 AED/sqft
7Land 750,000Residential Plot on 54m Road in Rawdat Al QartRodhat Al Qarat, Al Rowdat Suburb, Sharjah 5,167 sqft 145 AED/sqft
15Land 465,000Residential Plot for Sale in Muzeira’a – SharjahMezairah, Al Rahmaniya, Sharjah 2,679 sqft 173 AED/sqft
9Land 420,000Corner Residential Plot for Sale in Al SahmaAl Sehma, Al Rowdat Suburb, Sharjah 2,529 sqft 166 AED/sqft
11Land 650,000Residential Plot on Park in Basateen Al ZubairAl Zubair Orchards, Al Rahmaniya, Sharjah 4,844 sqft 134 AED/sqft
10Land 515,000Freehold Residential Land in Prime Al MatraqAl Metraq, Al Rahmaniya, Sharjah 3,610 sqft 142 AED/sqft
10Land 515,000Corner Investment Plot for Sale in Al MatraqAl Metraq, Al Rahmaniya, Sharjah 3,610 sqft 142 AED/sqft
11Land 612,000Freehold Investment Land in Prime Al Matraq areaAl Metraq, Al Rahmaniya, Sharjah 4,369 sqft 140 AED/sqft